Titulní obrázek


Chevrolet Camaro Hot Wheels

Od začátku tohoto roku se objevila na trhu nová Chevrolet Camaro Hot Wheels Edition. Nadšenci této edice si tak mohou splnit svůj sen.

Začátkem tohoto roku dorazila Chevrolet Camaro Hot Wheels Edition a je to vůbec poprvé, kdy některý z výrobců nabídne plnohodnotný model ve “verzi” Hot Wheels. Camaro Hot Wheels Edition debutovalo na výstavě SEMA v Las Vegas. 

Speciální série bude vyrobena v průběhu prvního čtvrtletí 2013, jde o limitovanou záležitost, žádné masové zaplavení trhu. A podle toho, co víme, zájemci o Cruze, Aveo a podobně si mohou nechat zajít chuť, edice se totiž nedočkají.

Vzhled sází na tradiční prvky Hot Wheels, včetně zářivého a graficky akcentovaného laku a stylových doplňků. K dispozici je Camaro jako kupé s motorem V8 s manuální nebo automatickou převodovkou a exteriérovými prvky modelu Camaro ZL1, s vnější barvou Kinetic Blue a jedinečnou grafikou. 

Na první pohled uvidíte ZL1 zadní spojler, ZL1 přední mřížka, kit obsahující přední podspojlerovou lištu a ochranu před odlétávajícími kamínky plus černá dvacetipalcová kola. K tomu je tady matná grafika kapoty ve dvou odstínech, černý panel zadních světel a “ohnivý“ znak na blatnících.

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro váš vůz? Využijte Srovnávač pojištění vozidel a ušetřete. Po zadání několika parametrů si můžete vybrat z nabídky více než deseti pojišťoven.

Interiér je v černé kůži doplněný červenými a černými stehy na sedadlech s logem Hot Wheels. Přístrojový panel a čalouněni dveří jsou černé, na všech dveřích je etiketa ve stylu plamene HW. Prahové lišty, koberečky, a tak dále, vše podřízené stylu edice. Pod kapotou pracuje osmiválec 6,2 litru s výkonem 432 koní a točivým momentem 569 Nm, v případě automatu se parametry mění na 405 koní a 556 Nm.