Titulní obrázek


Chevrolet Corvette C7

K odhalení žhavé novinky modelu Chevrolet Corvette C7 zbývá již jen pár měsíců. Automobilka proto poskytla první video, které nás určitě naláká.

Chevrolet rozehrává další z nekonečné řady lákadel. K představení nové Corvette má dojít až v polovině ledna, ale už je tu první video, které nás má překvapit. Takže se můžete podívat na hlínu, škrabku, vrtáky nebo pána u počítače. V závěru se naštěstí dočkáme pár záběrů na novou generaci.

Nová generace amerického sporťáku by měla být trochu úspornější, 6,2 litrový osmiválec nahradí jeho menší sourozenec, s “pouhými” 5,5 litry objemu. Výkonu se to ale nedotkne, ba naopak, měl by posílit. Novinkou u Chevy bude i dvouspojková převodovka a měli bychom se dočkat i o poznání lepšího interiéru, který by měl konečně dohnat standardy v Evropě.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

K odhalení má dojít 13. ledna příštího roku, ale musíme počítat s tím, že tohle určitě nebylo poslední video, které Chevrolet poskytl.