Titulní obrázek


Vyzkoušejte si Chevrolet Corvette C7 zadarmo

Pokud vás láká vyzkoušet si nový Chevrolet Corvette C7 a tolik peněz k jeho koupi nemáte, nezoufejte. Nyní si ho totiž můžete vyzkoušet ve hře Gran Turismo 5 zadarmo.

Pokud si pořizujete nové vozidlo nezapomeňte na jeho pojištění. Pojištění vozidla se skládá se zákonného pojištění vozidla, tedy z povinného ručení a z havarijního pojištění vozidla. Informace o typech pojištění, spoluúčastech či připojištěních najdete na specializovaném serveru Srovnávač.cz. Naleznete zde také online kalkulačku povinného ručení.

Ve hře Gran Turismo 5 si nyní můžete sednout za volant zbrusu nové Corvetty C7, která na svou světovou premiéru teprve čeká. Rekord na Nordschleife je ve vašich rukou dříve, než se do zeleného pekla oficiálně vydá sama automobilka. V podstatě stačí jen zabrousit na Playstation Store, kde je ke stažení úplně zdarma.

Pak už nic nebrání tomu, abyste pořádně otestovali nový 6,2 litrový osmiválec s výkonem 450 koní a točivým momentem 609 Nm. S tím by měla novinka dosprintovat na stovku pod čtyři vteřiny a zdolat rychlost přes 300 km/h.

Neváhejte a užijte si žhavou jízdu nové Corvetty C7. Nic vás to nebude stát.