Titulní obrázek


Známe ceny nového Chevroletu Cruze SW!

Automobilka Chevrolet doposud neuveřejnila cenu, za kterou se bude prodávat nový model Chevrolet Cruze SW. Ovšem i tak jej již někteří prodejci prodávají za zajímavé ceny. 

Ceník modelu Chevrolet Cruze SW zveřejnil na svých stránkách jeden z prodejců. Přitom na oficiálních stránkách Chevroletu ještě ceník není. Nezbývá nám prozatím nic než doufat, že tyto ceny jsou korektní a shodují se s politikou značky na našem trhu. Chevrolet Cruze SW je na našem trhu velkým konkurentem pro domácí Škodu Octavii Combi.

Dovoz a přihlášení vozidla: Aby bylo možné jezdit s dovezeným vozem, je nutné nové či ojeté vozidlo přihlásit do evidence. Musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na dopravním inspektorátu doložit originál zelenou kartu.

Základní cena je 380 000 korun, dostanete za ní základní model LS s benzínovým motorem 1,6 l o výkonu 124 koní. Mimořádná akce na skladové vozy pak sundá z ceny ještě 70 až 80 000 korun, takže například úplně základní model můžete mít za tři sta tisíc.

Nejlevnější diesel 1,7 l o výkonu 130 koní se systémem start/stop pořídíte ve výbavě LS Plus a podle ceníku za něj dáte 493 000 korun. Skladové auto je ale možné mít od 415 900 korun, takže bude lepší, když se obrátíte přímo na jednotlivé prodejce. Dvoulitrový diesel 2.0 VCDI (163 koní) pořídíte ve výbavě LT Plus od 502 000 korun, benzínový motor 1,4 l s přeplňováním a výkonem 140 koní může být váš od 474 000 korun.